breng en afvoer te bevorderen (ƒ2.448,00), dat werden uiteindelijk 3 deuren (ƒ1.800,00). Er werd voor ƒ1,00 per me ter ook 200 meter asbestboard stroken aangeschaft om in de lege boxen de ven- tilatiegoten mee af te dekken om zodoen de de gevulde boxen optimaal te kunnen ventileren. De voorgestelde afzuigkokers gingen teveel kosten en men ging advies inwinnen over het eventueel afzuigen van de ruimte achter de plafonds In hut A besloot het bestuur medio 1964 om eerst tulpenplantgoed te bewa ren en daarna plantsjalotten; voor de tul pen moest de verwarming worden bijge steld. Dezelfde tijd werd overgegaan om het huttenpad te bestraten. December 1964 zei de secretaris met mei 1965 de ABC te verlaten en doet wat aanbevelingen voor zijn opvolger. Hij vraagt het bestuur of hij thuis, in alle rust, de lopende zaken kan afhandelen. April 1967 moest het dak en de noord muur van hut D worden gerepareerd; de leden doen dit zelf. Andere huurders en mogelijkheden dienden zich in 1968 aan. Het bestuur wilde geen varkens- of kip- penmesterij maar ook geen champignon kwekerij omdat de teelt te moeilijk was en de investeringen te hoog. Een dans en caberetavond werd afge wezen maar men stond wel open voor een garage, caravanstalling, hout- en plasticopslag en bloementrekkerij. Ver huur volgde aan plaatselijke midden standers maar ook van buiten de ge meente. Vooral de Cash Carry van de heer Bakker zou drie hutten bezetten voor de inbouw van z'n supermarkt. Hiervoor werden betonvloeren aange bracht waarna enige jaren hierop gewin keld kon worden. Hut D kreeg grote deu ren. De Gemeente (hr. Bulsink) wilde alleen de grote hut huren, maar die had de ABC zelf nodig. Cash and Carry toon de belangstelling voor hut A voor ƒ15,00 per m2 en wilde een aparte ingang voor alcohol verkoop, alle kosten zouden voor rekening van C&C komen. Juni 1971 werd overwogen om 2 a 3 lage hutten te laten verhogen door de Fa. Bio. Deze fir ma trok zich echter terug zodat een an- De grote hutten nadat Cash and Carry zich daarin had gevestigd. Foto genomen door P. Roelofsen Nz. 93

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2008 | | pagina 37