Bulletin van het Museum "In 't Houten Huis" 3 VAN DE VOORZITTER Alleen op zondag open maar onze twee tentoonstellingen trekken veel bezoekers. De tentoonstelling van oude foto's en prentbriefkaarten, waarbij wij samen met de Oudheidkundige Vereniging tien jaar aanwinsten laten zien, en de ten toonstelling over transportbedrijf Kieft mag u niet missen. In januari hebben wij met het bestuur afscheid genomen Aletta en Wim van Tankeren. Beide waren bestuurslid, Aletta vertegenwoordigde de Oudheid kundige Vereniging in ons bestuur en Wim was ruim 9 jaar penningmeester. In die rol heeft hij met vakmanschap het financiële beheer van onze stichtingen verzorgd met daarbij de verhuizing van ons museum. Ook vanaf deze plaats be dankt voor de jarenlange inzet en toewij ding. Nu 2007 achter ons ligt moet er ook weer een jaarverslag worden geschreven. Dat verdelen wij netjes en het is een goed moment om vast te stellen wat goed is gegaan en wat meer aandacht gaat vragen. Ik kreeg een overzicht van alle verkochte winkelartikelen: dan blijkt dat wij een groot en gevarieerd assortiment hebben. De omzet uit onze winkel is naast het aantal bezoekers een belangrij ke pijler onder onze exploitatie. Dus als u een kado-idee zoekt - u vindt het in onze museumwinkel. Met dit jaar weer een editie van Kunst op Kamers en in december het Midwinterfeest hoop ik dat de bezoekersaantallen voor 2008 ook gaan stijgen. In het hotel De Rijper Ei landen hebben wij ook een aparte 'reclame-zuil' ingericht: de schilderhand kar van Spaarman atterideert de gasten op een bezoek aan ons museum. Zie ik u binnenkort ook weer in ons museum? Aldert Pilkes 41

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2008 | | pagina 39