De HVSP wil graag de e-mail adressen van haar leden. In verband met de privacy wordt hier zorgvuldig mee omgegaan. Willem Verkuil merkt op dat de portokosten voor de Klin erg hoog zijn. Hij woont in Alkmaar en wil de Klin best in Sint Pancras ophalen. Annelies Kloosterboer vraagt of de Klin ook digitaal te lezen is. Zelf heeft ze het liefst de papieren versie. Alle Klins ouder dan vijf jaar zijn digitaal te lezen via het Regionaal Archief. Siem Bijpost heeft een aantal vragen over het financieel verslag. Peter heeft de vragen naar tevredenheid beantwoord. Bianca Breed vraagt naar de fietstocht voor de scholen die uitgezet is door Bram Kout en Jan van Baar. Deze wordt niet gebruikt. De scholen kunnen er geen tijd voor vrij maken. 7. Kascontrolecommissie: Jan Hoogeboom en Greet van Vegten. Reserve: Siem Bijpost. a. Verslag van de kascontrolecommissie over 2017: De kascontrolecommissie adviseert de algemene ledenvergadering het financieel verslag over 2017 ongewijzigd vast te stellen en daarmee het bestuur te dechargeren voor het gevoerde financiële beleid. Jan Hoogeboom treedt af als lid van de kascontrolecommissie en als dank voor zijn inzet overhandigt de voorzitter hem een fles wijn. b. Benoeming kascontrolecommissie 2018: Siem Bijpost en Greet van Vegten worden benoemd als kascontrolecommissielid voor 2018. Reserve: Michiel vd Berg. 8. Vaststellen contributie 2019 Het bestuur stelt voor de contributie voor 2019 te handhaven op 12,00 per jaar. De aanwezige leden stemmen hiermee in. (OVEREENKOMSTIG ARTIKEL 9 VAN DE STATUTEN).

De Klin - Sint Pancras | 2018 | | pagina 9