Op dinsdag 13 juni kan het bestuur zijn eerste vergadering houden in het nieuwe onderkomen in het Nobelhof. De vorderingen aan het Nobelhof verlopen zodanig, dat het bestuur besluit op 14 juli een informele inloopmiddag te organiseren voor alle medewerkers en sponsors. Er blijkt een grote belangstelling voor te bestaan. Met een hapje en een drankje wordt Nobelhof 1 onofficieel in gebruik genomen. Tijdens de Nazomerfeesten is de vereniging weer actief met een kraam en worden historische wandelingen verzorgd. Het levert de vereniging o.a. 9 nieuwe leden op. Hierbij roept het bestuur alle leden op om vooral jonge mensen enthousiast te maken om lid te worden van de vereniging. Op 14 en 21 oktober organiseert de vereniging twee presentaties over het Daalmeer- pad. De belangstelling is zo groot, dat we twee keer een uitverkochte zaal hebben en nog vele mensen moeten teleurstellen. Besloten wordt om op 24 maart 2018 een extra presentatie te verzorgen. Inmiddels is ook deze alweer uitverkocht. Een bewijs, dat presentator Klaas de Graaf en de commissieleden Anton Bal en Piet Keizer goed bezig zijn. Op 21 november komen de gidsen bij elkaar o.l.v. coördinator Bram Kout. Dit jaar hebben 85 belangstellenden deelgenomen aan de historische wandelingen. Besloten is om geen vergoeding meer te vragen, maar een vrijwillige bijdrage voor de kas. Helaas heeft Sita Wagenaar besloten te stoppen als gids. Dit heeft het aantal gidsen teruggebracht tot 7. We zouden dit aantal graag uitgebreid zien worden. Met ingang van het nieuwe seizoen is het begin- en eindpunt van de wandelingen in het Nobelhof. Op 25 november, het feest van Sint Catharijne, heeft de redactiecommissie alle medewerkers uitgenodigd voor een Westfriese broedermaaltijd. De organisatie en verzorging was geheel in hun handen en alle aanwezigen hebben genoten van de door Tiny van Veen gemaakte broeder. Hierbij worden Bianca Breed, Neileke Bruns en Annamarie Wognum heel hartelijk bedankt. Helaas heeft onze websitebeheerder Rob Kout besloten te moeten stoppen met zijn werkzaamheden voor de vereniging. We zijn Rob zeer erkentelijk voor het opzetten van de nieuwe website en het beheer ervan. We prijzen ons gelukkig in Rinske Dekker een nieuwe webbeheerder te hebben gevonden. Aan het einde van het jaar nog een goed bericht. De heer Frans Pover biedt de vereniging gratis opslagruimte aan voor alle eigen en geschonken spullen.

De Klin - Sint Pancras | 2018 | | pagina 5