In 1995 begon Gerard een eigen drogisterij in Duivendrecht. In 1998 volgde er via VSM een gesprek over een eventuele overname van de drogisterij van Dirk Klinkhamer. Het bij vele oudere dorpelingen bekende pand aan de Benedenweg (nr.99). Deze drogisterij viel namelijk onder de paraplu van VSM. Achter deze voormalige kruide nierswinkel annex drogisterij werd een woongedeelte gebouwd. Een flink stuk grond achter dit pand gaf het echtpaar Gerard en Ina en later ook hun dochter Iris de gelegenheid om wat dieren te houden. Ina kwam van een boerderij en is inmiddels met man en dochter weer woonachtig op een boerderij in Warmenhuizen. Het bloed kruipt... Na overname bleven de medewerksters van dhr. Klinkhamer, t.w. Annie Kloosterboer en Ineke Westenborg, bij Gerard werken. Ook echtgenote Ina zette zich voor de zaak in! In 2000 openden Gerard en Ina een zaak in de Muiderwaard. In 2011 werd deze zaak weer verkocht. Medewerkster Jolanda kwam mee naar Sint Pancras. Gedurende meerdere jaren waren Annie en Ineke werkzaam in de winkel. Annie, voor velen "dokter Annie" is inmiddels overleden en Ineke heeft zich al enige jaren geleden terug getrokken. De huidige groep medewerkers, Diny (de zus van Gerard), Jolanda en Ellen werken alweer vele jaren samen met Gerard en Ina in deze goed lopende dorpswinkel. We zien af en toe ook een nieuw gezicht achter en voor de toonbank en dat is Iris, de dochter van Gerard en Ina. Centra met Dirk Klinkhamer. 59 Verbouwing readshop.

De Klin - Sint Pancras | 2018 | | pagina 58