Lid worden? Draagt u het verleden van de vereniging een warm hart toe en wilt u meewerken aan het levend houden van het verleden voor volgende generaties, wordt dan lid van onze vereniging. Elk jaar ons jaarboek De Klin, met tal van interessante artikelen en foto's'; Elk jaar een lezing met dia's of film over ons verleden; In ons dorp Sint Pancras de huis aan huis krant van onze vereniging; Een expositie of anderszins tijdens de Nazomerfeesten en nog veel meer... U kunt uw gegevens e-mailen naar ons secretariaat: info@hvsint-pancras.nl, ons bellen of uw gegevens bij een van de onderstaande bestuursleden in de bus doen: Jan Steltenpool, Sperwer 18, 1834 XP Sint Pancras, tel. 072 - 564 29 08 Jos Neve, Bovenweg 1, 1834 CA Sint Pancras, tel. 072 - 564 18 04 Peter Tergau, Mimosalaan 1, 1834 VC Sint Pancras, tel. 06 - 53 15 82 32 Dit geldt ook bij naam- of adreswijzigingen, overlijden of opzeggen. De contributie bedraagt ten minste 12,- per jaar, te storten op bankrekeningnummer NL72 INGB 0000 3565 57, t.n.v. Historische Vereniging Sint-Pancras. Met dank aan Deze Klin is tot stand gekomen door de medewerking van velen, waaronder de genoemde auteurs en fotografen. Allen heel veel dank voor jullie enthousiaste, openhartige en vaak ook zeer verrassende bijdragen. Uiteraard trachten wij de onderwerpen te beoordelen en te controleren op de historische juistheid, wat een enorm werk is en dan ook veel tijd vergt. Helaas kunnen we er niet voor instaan dat alle feiten altijd geheel juist zijn, ondanksonze zorgvuldigheid. Voor eventuele onjuistheden kunnen wij dan ook geen aan sprakelijkheid accepteren, maar wij zullen uw kritiek beslist ter harte nemen.Daarbij zijn wij ook erg zuinig op onze collectie beeld- en fotomateriaal en de gepubliceerde verhalen, zodat wij niet kunnen toestaan dat hiervan door derden wordt gekopieerd zonder onze voorafgaande schriftelijke toestemming. Tevens bedanken wij Joz van Aarle voor zijn correcties, Anton Bal en Mary Geluk voor het aanleveren van ontbrekende foto's en Frank Delfsma (Print Inkt Alkmaar) voor zijn belangeloze werkzaamheden. De redactiecommissie, Bianca Breed, Anne Wognum, Nelleke Bruns, Hans Klanker en Frans Hand. Wat levert het lidmaatschap op? Aanmelden Contributie 173

De Klin - Sint Pancras | 2018 | | pagina 172