De familie Zonneveld Nicolaas Zonneveld, Klaas, geboren in Castricum op 5 augustus 1897, was arbeider in de bouw en later op een bollenbedrijf. Hij was de middelst in het gezin Zonneveld. Vader Klaas had een oudere zus Alie, voor ons tante Aal, en een jongere broer Cor. Deze broer is op 21 jarig leeftijd overleden aan de Spaanse griep. Het gezin verhuisde in 1920 van de Schulpstet in Castricum naar Sint Pancras. Hij trouwde op 2 februari 1923 met Adriana, Jane, van Veen. Zij was geboren op 31 mei 1902 in Koedijk. Moeder had twee zussen: tante Dieuw en tante Anne en twee broers, Dirk en Broer van Veen. Ome Broer was getrouwd met tante Vronie (nu van der Park) en ome Dirk met tante Trien van Veen. Tante Dieuw was getrouwd met ome Arie Vrasdonk en tante Anne met ome Gert Timmer. Ze woonden op de Bovenweg 45, huidige Bovenweg 262, waar nu de familie Hand woont. Enrico Hand is de kleinzoon van Nicolaas en Adriana Zonneveld. Naast de familie Zonneveld woonden destijds Cor Schreuder en Trien Duijs. Aan de andere kant de buurtjes Gooi, zonder kinderen. Aan de overkant de familie Van der Gragt en Kunst. Vader en moeder Zonneveld hebben 11 kinderen groot gebracht in het kleine huis aan de Bovenweg. Heert, Lou, Cor, Alie, Guus, Nic, Annie, Vera, Theo, Jeanne en Lida. Tussen de oudste twee(ling) en de jongste zat 20 jaar. Het woonhuis van Heert Zonneveld en Guurtje Molenaar. V.l.n.i: Klaas, vader Heert, moeder Guurt, Alice en Cor Zonneveld 159

De Klin - Sint Pancras | 2018 | | pagina 158