f'*i !U" i'/rf Vrone op het Gemeentelijke Sportpark in Alkmaar een wedstrijd om het Kampioen schap van Noord-Holland 2e Klasse tegen Gita uit Haarlem. In een zeer spannende wedstrijd weten de Vrone heldinnen een 1 - 0 zege uit het vuur te slepen en zo Kampioen van Noord-Holland 2e Klasse te worden. Ik citeer weer enige passages uit het wedstrijdverslag: Aanvankelijk waren de Vrone-dames meer in de aanval, was hun balcontrole beter en konden zij dan ook na drie doelworpen hun eerste en tevens laatste goal scoren. Na goed samenspel belandde de bal tenslotte bij de uitstekend spelende rechtsbuiten mej. Jo Dekker, die zich keurig vrijspeelde en de Gita-doelman met een hard schot het nakijken gaf. Direct na de rust trachtten de Gita-dames een gelijk spel te forceren en na twee minuten leek dit ook te gebeuren. De Vrone-keepster, mej. Janry Strijbis, wist echter met een welhaast manlijke safe een doelpunt te voorkomen. Mej. Annie Zeegers, de snelle Vrone-midvoor, probeerde daarna verscheidene malen alleen het Gita-doel te vinden, doch haar individuele pogingen bleven zonder succes. Het einde kwam dan ook met een kleine, maar verdiende overwinning van Vrone. J „WK* Het elftal dat in 1947 Kampioen van Noord-Holland werd. Staand v.l.n.r.: P. Peereboom, Piet Modder, Jo Dekker, scheidsrechter, Truus Goesinne, Annie Zeegers, Ger Dekker. Griet Goesinne. Henk Hoed. Midden v.l.n.r.: Lien Brammen Wig Tol-Hoogland, A. Verwei Voor v.l.n.r.: Elly Feijen, Janny Strijbis. Corrie Schuit.

De Klin - Sint Pancras | 2018 | | pagina 118