9. Bestuur: Aftredend volgens rooster en herkiesbaar P. (Peter) Tergau. Peter wordt herkozen. 10. Plannen en activiteiten 2018. De HVSP gaat door op de ingeslagen weg. De voorzitter noemt de plannen en activiteiten. 11. Rondvraag: Mary Geluk heeft van het afgelopen jaar twee cd's met foto's voor de HVSP gemaakt. Frans Sijswerda stelt voor om de algemene ledenvergadering te koppelen aan een presentatie. Harry Olie vraagt zich af of er nog steeds foto's worden gemaakt van veranderingen in het dorp. Dit wordt door Mary Geluk en Piet Keizer gedaan. Hans Klanker meldt dat de Twuyvermolen nu echt in werking is. Bianca Breed vraagt aan de aanwezige leden om foto's en wat meer input voor de krant. Ook vraagt ze of de leden wat actiever mee willen doen met de prijsvraag. Bram Kout vraagt of er mensen zijn die mee willen werken aan het uitzetten van een rondwandeling in het zuideinde van het dorp. Jeanette Strijbis bedankt het bestuur voor zijn inzet. De voorzitter bedankt Tineke Venneker voor haar werk als notuliste. Mary Geluk biedt haar laatste knipsels met nieuws uit Sint Pancras aan. Ook overhandigt zij het bestuur een cd met alle gemaakte foto's in Sint Pancras in 2016. Ze biedt aan om ook in 2017 weer alle Sint Pancrasser evenementen op de gevoelige plaat vast te leggen. De voorzitter bedankt Mary van harte en is blij met haar toezegging. 1 2. Sluiting Om 20.50 uur sluit de voorzitter, onder dankzegging aan de aanwezige leden, de vergadering.

De Klin - Sint Pancras | 2018 | | pagina 10