Hoelang ben je al lid van onze vereniging? Wat betekent de vereniging voor je? Ik heb geen idee hoelang ik lid ben. Een paar jaar nog maar hoor, nog niet zo heel lang. Ik vind de lezingen heel leuk. Kon helaas niet naar "Daalmeerpad/Bruggetjes", hoop daar in het voorjaar nog heen te kunnen. Ik kan genieten van de jaarlijkse krant en natuurlijk de Klin. Ik ben geen echte Pancrasser. Was na mijn scheiding veel aan het werk, niet sociaal in het dorp of actief betrokken. Vind het daarom des te leuk om nu in de Klin van alles terug te kunnen lezen. Je bent één dag burgemeester van Sint Pancras! Wat ga je aanpakken, invoeren of veranderen? In ons dorp mis ik wat parkjes voor ouderen. En dan bedoel ik wat groenvoorzieningen met een bankje. Als ze met rollator naar bakker of Deka gaan, effe zitten op bankje, uitrusten en genieten. Meer voorzieningen om te lopen, bewegen, dat is belangrijk voor ouderen. Meer gezelligheid in de buitenlucht. Ik vind het jammer dat de plannen voor het Vroneveld, woonvoorziening voor ouderen en de basisscholen, niet is door gegaan. Had denk ik een mooie, gezellige combinatie geweest. Oud en jong bij elkaar. Wat vind je positief van de vereniging? Wat kan beter of mis je? Positief zijn de vrijwilligers die de krant en Klin maken en de lezingen organiseren. Er mogen best meer leuke activiteiten georganiseerd worden, voornamelijk voor de ouderen. De vereniging heeft nu een mooi nieuw onderkomen. Ik denk dan aan een leuke kwis (net als de 4 wijzen), een film- of diavoorstelling van 't verleden (school, carnaval, optocht) een koffieochtend met een gastspreker. Je komt iemand tegen op vakantie. Je moet vertellen waar je woont. Hoe omschrijf je Sint Pancras in één mooie zin? Een mooi groen dorpje waar het goed wonen is. Hartelijk dank Riny. Het was een gezellige middag. Namens de redactie, Bianca Breed. 97

De Klin - Sint Pancras | 2017 | | pagina 96