Van welke Pancrasser vereniging ben je lid of lid geweest? Aan welke activiteiten of gebeurtenissen uit het verleden heb je mooie, goede of warme herinneringen? Wat vind je van de veranderingen in ons dorp? Ben ruim 10 jaar lid geweest van de TC Sint Pancras. Was een leuke gezellige tijd. Moest helaas door gezondheidsredenen stoppen met tennissen. Nu ben ik lid van Jeu de Boulesvereniging. In het voorjaar ben ik gestart. Na een tijdje op de wachtlijst, mocht ik lid worden. Ben eerst een ochtend geweest, kijken of ik het leuk zou vinden en of het spel me goed lag. Het is leuk spel, je bent lekker buiten en je ontmoet leuke mensen uit het dorp. Privé wil ik graag delen. Toen ik 80 jaar werd, ben ik met mijn gezin naar Bali geweest. Een prachtige onvergetelijke reis met mijn dochters, schoonzonen en kleindochter. Op mijn verjaardag was er feest. Op de rots lichtjes, hartjes met mijn naam, liefde en warmte, een fantastisch gevoel. We delen deze mooie herinne ring nog vaak met elkaar. Samen op vakantie. Als ik aan het dorp denk, denk ik aan de dorpsomroeper Teun Kliffen. Dat vond ik heel bijzonder. Dat kende ik niet in mijn geboorteplaats Stroet. Hij sloeg op een ijzeren 'ding' en begon te roepen. Hij fietste rond en stopte om de 4 huizen. Je hoorde hem aankomen en we gingen allemaal naar buiten om te luisteren. Soms een beetje dubbel, al die veranderingen. Sommige dingen 'moeten' of zijn noodzakelijk, maar of het allemaal maar goed is, of goed is gegaan of een verbetering? Dat is vaak lastig te zeggen. Ik vind de herbestrating van de Bovenwei en de Benedenweg geen succes. Smalle stoep of randje om te lopen. Vooral voor ouderen, mindervaliden of ouders met wandelwagens is het lastig. Of een kindje lopend of op een fietsje, een stapje op de weg... Je moet er niet aan denken! De auto's rijden tenslotte ook geen 30. Heel erg onpraktisch allemaal.

De Klin - Sint Pancras | 2017 | | pagina 95