Jaarverslag 2016 Januari Tineke Venneker volgt Annamarie Wognum op als notuliste. Vanaf nu is ons nieuwe onderkomen Nobelhof 1 een vast punt op de agenda tijdens onze bestuursvergaderingen. Bram Kout, Jaap de Wit en Peter Tergau vormen, namens de vereniging, de stuurgroep in de onderhandelingen met Rob Logger inzake de inrichting van Nobelhof 1. Februari De eerste besprekingen vinden plaats met onze webmaster Rob Kout, om te komen tot een nieuwe, gebruiksvriendelijke website. De familie De Boer, van het opgeheven "Natuurmuseum Westflinge", schenkt de vereniging 4.500 uit de verkoop van de eigendommen van het museum. Maart Tijdens de Algemene Ledenvergadering treedt Bram Kout af als voorzitter van de vereniging. Hij heeft deze functie sinds 1 juni 2007 uitstekend vervuld. Als dank voor zijn vele werk voor de vereniging wordt Bram benoemd tot Lid van Verdienste. Bram geeft aan medewerker van de vereniging te willen blijven. Tot de in gebruikneming van Nobelhof 1 blijft hij werkzaam in de stuurgroep. Verder blijft hij leiding geven aan de gidsen van de historische wandelingen. Daarnaast meldt hij zich aan voor het op orde brengen van het archief. Ook Pé de Wit is volgens rooster aftredend, maar stelt zich wegens drukke werkzaamheden niet herkiesbaar. Hij wil zijn expertise echter blijven inzetten voor de vereniging. Zeer verheugd is het bestuur, dat Jos Neve heeft aangegeven het bestuur te willen versterken als beoogd voorzitter. Hij wordt met algemene stemmen benoemd tot bestuurslid. Tijdens de eerstvolgende bestuursvergadering zal hij tot voorzitter worden benoemd. 7

De Klin - Sint Pancras | 2017 | | pagina 6