Yfincfl 't'anriariin JL Een kindje van twee jaar was alleen overgebleven. "Ja", zei ze: 't water kwam ook zo kalfsvlug, hè''. We zaten buiten toen ze dit vertelde, want 't was prachtig weer en onze laarzen willen niet zo goed uit en aantrekken gaat helemaal niet. Vanavond hebben we rodekool gegeten. Ik heb nog wat brieven zitten schrijven en na m'n sinaasappel op weer in bed gedoken en heb een reep chocola op; dag prutten. egeten te hebben, ben ik maar ;ebikt, die heerlijk smaakte na een Woensdag 25-3-'53 Vandaag kregen we een rol snoep mee naar 't werk en gingen we weer aan de slag bij De Geus. Om half 11 kwamen ze ons halen om koffie te drinken. Toen de koffie op was, kregen we ieder nog een appel en gingen toen weer verder. Na 't middageten, kregen we de boodschap dat de Koningin zou komen en om kwart voor twee zou ze langs komen om naar 't gat in de dijk te kijken. Ondertussen waren wij klaar bij De Geus en opoe duwde ons een dubbeltje in de hand om een ijsje te kopen, wat wij dan ook meteen hebben gedaan. Nog maar net hadden wij onze spullen bij Soetman gebracht of daar kwamen motorfietsen met politieagenten. Wij holden de trap op naar de dijk. We stonden nog maar net toen de Koningin langs ging. 't Laatste stukje naar 't gat in de dijk ging Hare Majesteit lopen. Om kwart voor drie moesten we weer present zijn op de hoek bij Witvliet, want als ze even tijd had, zou ze even uitstappen. Maar daar is helaas niets van gekomen wegens tijdgebrek. Gerarda heeft nog een foto gemaakt van de auto waar de Koningin in zat. Gerarda druk met de schoonmaak

De Klin - Sint Pancras | 2017 | | pagina 46