destijds op een kraan bij een slopersbedrijf. Ook de buitendeuren kwamen van een sloop. Op 3 november 1983 zijn zij daar komen wonen, de nacht dat er brand uitbrak bij autobedrijf Den Hartigh aan de Bovenweg. Ook behoorde er nog een groen houten schuur bij het huis; deze stond aan de Vijzellaan. Deze schuur werd gebruikt door schoenmaker Lelieveld, die doofstom was. Hij woonde niet in Sint Pancras. Toen Dries dit schuurtje sloopte, vond hij veel schoenzolen in de grond. Voor de bouw van de schuur die er nu voor in de plaats staat, heeft hij het huis van Piet de Boer gesloopt aan de Vinkenlaan en daarvan de balklaag, de spanten en stenen gebruikt. Er stond ook nog een tweede schuur in de tuin. Pool had deze laten zetten zodat schoonzoon Cees, die toen in de Vijzellaan woonde en geen parkeer ruimte had, zijn auto daar in kon zetten. Ook deze is gesloopt. Benedenweg 79 werd een woonhuis waar vier opgegroeid. De oudste woont nu in het huis van opa Wognum aan de Benedenweg 108. De tweede zoon woont nu in het huis van Ome Siem Wognum aan de Destreel- aan. Dochter woont in de Vroonermeer, waar Opa Aart en ome Siem vroeger hun land hadden. En de jongste zoon woont in de Oudorperpolder. Er is veel werk verricht op de plek van Benedenweg 79. Met liefde alles ver bouwd en opgeknapt en hopelijk mogen Dries en Anna er nog vele jaren van genieten. Anna Wognum Huis Piet de Boer aan de Vinkenlaan kinderen Wognum zijn Transport Vinkenlaan - Benedenweg 161

De Klin - Sint Pancras | 2017 | | pagina 160