9. Bestuur a. Aftredend volgens rooster en herkiesbaar: J. (Jan) Steltenpool. Hij wordt bij acclamatie herkozen. b. Aftredend en niet herkiesbaar: J. C. M. (Jacoba) Bruntink en G. (Gerrit) Leijen. Voorzitter Jos Neve bedankt beide bestuursleden voor hun grote inzet gedurende een groot aantal jaren. Hij bekrachtigt dit met de overhandiging van een boek en een bos bloemen. Beiden worden met applaus bedankt. c. Peter Tergau volgt Jacoba Bruntink op als penningmeester. d. Jaap de Wit volgt Peter Tergau op als vice-voorzitter. e. Nieuwe bestuurleden: Het bestuur stelt de leden voor om de dames H. (Heleen) van Stormbroek-Kooij en J. (Jeanette) Schmidt-Boon te benoemen als bestuurslid. De adspirant bestuursleden stellen zichzelf voor en worden bij acclimatie benoemd. 10. Plannen en activiteiten in 2017 Het bestuur doet zijn best om het ledenbestand op peil te houden; Nobelhof 1 in gebruik nemen en inrichten; Uitbrengen van de huis-aan-huis krant en De Klin; Continueren van de historische wandelingen door het dorp; In oktober een middag en avond organiseren met een presentatie over het Daalmeerpad. (Opmerking van Frans Sijswerda: de interactie van presentator Klaas de Graaf met de zaal tijdens de presentatie over "De Veert" werd als zeer prettig ervaren). 11. Rondvraag Peter Tergau: De provincie Noord-Holland heeft samen met het Nationaal Comité 4 en 5 mei. een prijsvraag uitgeschreven met als titel: "Compliment voor een oorlogs monument". Dit, om het monument meer bekendheid te geven. De winnaar wordt beloond met 1.000,-. Namens de vereniging heeft Peter het monument van de Sint Pancrasser oorlogslachtoffers 1940-1947, dat in 2011 is onthuld, genomineerd met een verkorte versie van het artikel uit KLIN 2011 over de onthulling van het monument.

De Klin - Sint Pancras | 2017 | | pagina 11