- Ook nog met Koos Krommenhoek, "Koos Albers", een paar jaar samen gevoetbald. Hij was een bijter, een doorzetter, een echte teamspeler. - In het kader van Sint Pancras tegen annexatie door Alkmaar is er op het Vroneveld in 1970/1971 nog een wedstrijd gespeeld tussen de betere spelers van Vrone, Kolping Boys en Koedijk tegen AZ'67. Bij ons deed Abe Lenstra mee als gastspeler. Hij was toen ook nog een heel goede voetballer, terwijl hij al tegen de 50 liep. Het was een hele eer om met hem te mogen voetballen. Ik heb 1 helft gespeeld, ook mijn broers Hans en Kees. - In de strenge winter van 1978/1979, in januari, zijn we met een aantal begeleiders en spelers naar Mallorca geweest. Een trainingskamp in mooi weer, omdat hier bergen sneeuw lagen. Trainen kon hier niet. Onze trainer toen, Aad de Jong, had connecties om deze reis en verblijf mogelijk te maken. Op het eiland ook nog een wedstrijd gespeeld tegen profclub Real Mallorca, toen spelend op het 2e profniveau van Spanje. Dat was een belevenis in het grote stadion van die club. In de Telegraaf heeft nog een groot verslag over deze reis gestaan. Was eigenlijk wel bijzonder voor zo'n kleine club in die tijd. - Met nog 2 broers een paar seizoenen in het eerste gespeeld, met Hans en Kees, ook bijzonder voor ons, maar ook vooral voor mijn vader, 3 eigen kinderen samen in 1 team voetballen! Ik weet nog een wedstrijd te herinneren, uit tegen Oosthuizen, waarbij we achter elkaar stonden aan de linkerkant; Hans linksbuiten, ik linkshalf en Kees linksback. Doelpunten tegen van die kant kwamen er dus natuurlijk niet! Zoals al gezegd, ik kwam in maart 1968 in Vrone 1, terwijl mijn broer Hans daarin al speelde en wel vanaf 1965. Hij was ook een rasvoetballer met veel scorend vermogen, een echte spits, vooral koppen kon hij goed. Vele voorzetten van Dirk "Kurk" Bobeldijk vanaf links heeft hij in een doelpunt omgezet. Over mijn periode in het eerste tot en met het seizoen 1985 - 1986 heb ik al het een en ander verteld. Hans speelde vanaf het seizoen 1965-1966 (hij was toen 18 jaar) in het eerste van Vrone. Robert, zoon van Hans en mijn oomzegger, maakte in april 1988 zijn debuut in het eerste. Hij was toen 16 bijna 17 jaar. Hij speelde toen in de A1. Hij was een verde diger. Kon/kan ook goed koppen, net zoals zijn vader. In het seizoen 1988 - 1989, hij was nog steeds A-junior, speelde hij een dubbel programma, bij A1 en (wissel) bij Vrone 1. Vanaf het seizoen 1989 - 1990, 18 jaar was hij toen, had hij een vaste plaats in het eerste. Robert heeft tot en met het seizoen 2003 - 2004 een basisplaats in het eerste gehad, daarna in het 2e spelend en regelmatig wissel bij het 1e. Ook hij 120

De Klin - Sint Pancras | 2017 | | pagina 119