dan ook lang in het eerste spelen, omdat de aanwas in vergelijking met grotere clubs natuurlijk minder was. Dat gaf wel heel veel saamhorigheid. We hadden veel voor elkaar over, omdat we elkaar goed kenden. Ik heb een prachtige tijd gehad, met veel plezier gevoetbald en ook altijd lekker getraind. Ik had daar nooit een hekel aan, ook al was het rotweer. V.l.n.r. Dirk Bobeldijk (begeleider), Piet Smit, Hans Groen, Ed van Wonderen, Piet Schuit, Cor Elfring, Jan Jansen, Jan Steltenpool en Rein Deinum (trainer). Zittend: Toon v d Mey (voorzitter), Karel Horseling, Ruud Groenenboom, Kees Groenenboom, Koos Krommenhoek (Koos Alberts) en Ad Mansoer. In die 18 jaar wisselende resultaten behaald met het eerste. Een paar keer bijna kampioen geworden, ook seizoenen tegen degradatie gespeeld. Veel meegemaakt, zoals: - In mijn eerste jaren van Vrone 1 beschermden de oudere spelers mij, als ik te hard werd aangepakt,, Ik noem Dirk "Kurk" Bobeldijk. Die zei dan; "Komt wel goed" en pakte de tegenstander dan hard aan, natuurlijk met de bal in de buurt. - Om nog een aantal medespelers van eind jaren 60, begin jaren 70 te noemen, niet uitputtend: naast "Kurk", Jaap en Cees "Rabbi" Bobeldijk, Hans Groen, Siem Zeegers Czn, Jaap de Wit, Piet Schuit, Floor Koning, keeper Dirk Wester, Jaap Metselaar, Willem van Enoo, broers Hans en Kees, Klaas Reijne, Jan Slink, Kees Volkers, Jan Steltenpool, Jan Schagen, Karel Horseling, Jaap Smit, Aldert Bijpost, René Roos, Willem Roos. 119

De Klin - Sint Pancras | 2017 | | pagina 118