At iï Ui i lil Hf 3,1X11- Kt PVrjtjfi wsqtv Ik scoorde gelijk in die wedstrijd. We wonnen met 4 - 0. Ik ben bij het eerste gebleven, eerst nog wel een paar wedstrijden wissel, daarna altijd een vaste waarde gebleven tot en met het seizoen 1985 - 1986. 34 Jaar was ik toen. Al met al ruim 18 jaar in het eerste gespeeld, steeds in de 1e klasse van de afdeling Noord-Holland. Ik heb het aantal competitiewedstrijden niet geteld, inclusief beker- en oefenwedstrijden, schattenderwijs, toch wel tussen de 400 en 500 wedstrijden. Wij hadden intussen 2 kinderen gekregen. Ik kreeg wat blessures, dus besloot ik om in mei 1986 te stoppen met voetballen in het eerste en ging in het tweede voetballen met de bedoeling om wat af te bouwen. 4 Seizoenen, tot en met het seizoen 1989 - 1990, heb ik daar dan ook gevoetbald. Intussen was ik 38 jaar en besloot op zaterdag te gaan voetballen, ook om zondags vrij te hebben voor het gezin. Ik kwam in het eerste onder leiding van Marcel Nieuwland, trainer, coach, inspirator, organisator. Wat kon/was hij eigenlijk niet? Met heel veel plezier nog 3 jaar in Zaterdag 1 gevoetbald. In 1991 nog voor het eerst in mijn voetballeven kampioen geworden en wel van de 2e klas afdeling Noord-Holland. Wat een belevenis, wat een feest was dat en wat een waardering heb ik gekregen! V.l.n.r. trainer Dirk Klinkhamer, Jaap Metselaar, Willem van Enoo, Hans Groenen boom, Klaas Reijne, Dirk Wester, Cees Bobeldijk en Arie van Westerop (grensrechter). Zittend: Siem Zeegers, Ruud Groenenboom, Kees Volkers, Piet Schuit, Dirk "Kurk" Bobeldijk en Wim van Schaik. Vrone was in de 60-er, 70-er en 80-er jaren een kleine dorpsclub. Veel spelers bleven

De Klin - Sint Pancras | 2017 | | pagina 117