6. Jaarverslag 2015 Secretaris Jan Steltenpool leest het jaarverslag van 2015 voor. 7. Financieel verslag 2015 Penningmeester Jacoba Bruntink geeft toelichting op de jaarcijfers. - De drukkosten voor de Klin zijn gelijk gebleven. - Er zijn meer portokosten gemaakt vanwege de extra ledenvergadering op 15 juli 2015. - Omdat de HVSP Nobelhof 1 gaat betrekken, zullen de kosten hoger worden i.v.m. onroerendgoedbelasting, waterschapsbelasting en verzekeringen. De huur bedraagt 150,- per maand. - De heer Gerard Struik vraagt zich af waarom de aankoop van Nobelhof 1 niet is meegenomen in het financiële verslag: Het pand is door de HVSP van de gemeente gekocht en voor hetzelfde bedrag meteen doorverkocht aan Rob Logger. Hiervoor zijn geen extra kosten gemaakt. 8. Kascontrolecommissie De heer Jo den Haan neemt mede namens mevrouw Suzanne van 't Hof het woord. De boekhouding wordt in orde bevonden en de heer den Haan verzoekt de leden aan het bestuur decharge te verlenen. Dit gebeurt met applaus. Mevrouw van 't Hof is aftredend. Er wordt haar een mooi boeket overhandigd en ze wordt hartelijk bedankt voor haar inzet. De heer Jan Hoogeboom neemt haar plaats in. Mevrouw Greet van Vegten meldt zich aan als reserve. 9. Vaststellen contributie 2017 Er wordt aan de leden voorgesteld om de contributie in 2017 te verhogen van 10 naar 12 vanwege toenemende kosten van o.a. een eigen pand en het afnemend aantal leden. Ook krijgt de HVSP geen subsidie meer van de gemeente. Eén lid onthoudt zich van stemming. Alle andere aanwezige leden stemmen in met de verhoging. 10. Bestuur - Aan scheidend voorzitter Bram Kout wordt verzocht om, samen met zijn vrouw, even de zaal te verlaten. Peter Tergau neemt het woord en vraagt aan de leden of zij het voorstel van het bestuur omarmen om Abram Aris Kout 'Lid van Verdienste van de Historische Vereniging Sint Pancras' te maken. In de statuten

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 9