waarna sommige feestgangers zich afvroegen wat er met de band aan de hand was.. De radio-uitzending bij radio Raalte (Bluestown) waarna de band de programma maker verbijsterd achterliet met de vraag wat hier was gebeurd, "want wat er nu was voorbijgekomen?" Ja, want Kubus dook met alle spullen de studio in (kelder). Wat een band! Die veer (in onze kont) heeft de band een plaats gegeven. Daaruit kwam weer het bluesevent Vechtdal. Schitterende foto's hield de band hieraan over. Enige bezoekers van het Batavia Bluesfestival in Lelystad afgelopen jaar memoreerden: "We hadden hier gisteravond Jan Akkerman, maar dit is veel beter!" De band ziet dit soort prettige opmerkingen uiteraard in de juiste proporties. Onlangs had de band een prima optreden op het Alkmaars Bluesfestival op het buitenpodium bij de Grote Kerk. Ook heeft de band een CD in eigen beheer opgenomen. Er staan weer verschillende optredens op de rol en de band gaat gewoon lekker, (www.kubusbluesrock.nl) Kees Volkers Of wat te denken van het jaarlijkse bluesfestival op Texel in Den Burg? Daar mocht je als band maar één keer spelen. Kubus speelde daar zés jaar! De eerste twee jaar werd er op twee avonden gespeeld, waarbij de eerste keer de hele familie Stam, Geels en I Ionig een locatie afhuurde voor de overnachting. Kubus ging altijd weer naar huis, omdat op zondag het voetbal weer wachtte. De jaren daarna ging de hele band na het spelen naar huis. Dat houdt dus in op Texel: terug naar de boot, daar een uur of vier hangen/slapen in de bandbus en dan met de eerste boot naar de overkant. Mare en Kees Robert en Wim 97

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 98