Na een jaartje gespeeld te hebben, troffen ze tijdens een sessie in het Jeugdhuis, Theo Dronkert, en die werd meteen gecontracteerd tot zanger van de band. Een zeer goede aanvulling, want de jongens zaten te springen om een goede zanger. Er werd veel opgetreden in het dorp, maar ook in de regio. Veel kroegjes in Alkmaar hadden regelmatig livemuziek en ook talentenjachten werden niet ontweken. Optredens waren altijd een heel gedoe. We waren langer bezig met opbouwen en afbreken, dan met spelen en vaak pas om drie of vier uur 's morgens thuis. En dat voor een drol en drie knikkers, maar jongens, "wat hadden we er een lol in". Aanhang mee, ergens een patatje happen, dan soundchecken... In het Jeugdhuis hadden we onze eigen fanclub, bestaande uit o.a. Peter Hink en John Vermeer. Die gingen altijd compleet uit hun dak op onze muziek, want werd altijd wel gedanst/ gehost en mee geblèrd. Hoogtepunt uit de Flat Iron carrière was toch wel het wereldberoemde Pancpop, waar veel Pancrasser bands aan meewerkten. Leo, Richard en Gudron zijn heel veel jaren de kern geweest van de band, die door de jaren heen verschillende namen heeft gehad. Beginnend dus bij Flat Iron, toen Challenger, daarna Random en tenslotte Daisy Belle. Naast de drie genoemde leden, waren er nog genoeg andere wisselingen. Hoogtepunt van Challenger was het winnen van een talentenjacht, waarvan de prijs het opnemen van twee eigen nummers in een studio was. Deze kwamen op de lp "Cheese Life" en is inmiddels een collectors item. Gudron Beun Flat Iron op Pancpop

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 96