Pancrasser bands The Spivs: Rob van der Plas, Peter de Wil. Finger Itch: Eerst met Bert Claasen, Nico van Baar, Vincent en Ruben Bakkum, René (Bimbo) van Baar. Later met Vincent en Ruben Bakkum, Ed (fanfare) Jansen. The Travelin' Band: Hans Rozing en Henk Balder. Flat Iron: Theo Dronkert, Richard Greefkes, Leo Hart en Gudrun Brun. Mr. Baker's Blues band: Klaas Bakker, Bert Claasen, Jan Hartman, Kees Goesinne, Hans Groot (vervangen door Kees Volkers) Living Disasters: John Min, Rob Nijdam, Peter Dekker en Mark Stam De Drumbonen: Bert van Baar Kubus and the Kingpins: Kees Volkers, Robert Geels, Wim Honig en Mark Stam Mash: Wiegert Dronkert, Roland Verduin en Bart de Wit Glimmer Twins: Theo en Wiegert Dronkert, John Vos, Bart de Wit, Roland Verduin. Zomaar wat namen van Pancrasser bands en hun samenstelling, die Ab Kooy zich wist te herinneren. Met deze en nog wat andere namen hebben we als redactie wat mensen (lang niet allemaal) hiervan benaderd en gevraagd of zij iets over hun band op papier wilden zetten. We zijn hier al vroeg mee aan de slag gegaan (ergens in het voorjaar) en hebben, om naast een stukje tekst met wat foto's, gevraagd om een snelle levering van het gevraagde. Na veel enthousiaste reacties was het voor ons afwachten en hopen op het beloofde. Dit viel een beetje tegen (het blijven tenslotte muzikanten). Na een paar maanden opnieuw contact gezocht. Sommige waren het vergeten en bij andere zat het al wel in het hoofd, maar stond er nog niets op papier. Weer anderen gaven het drukke bestaan de schuld of waren er bij nader inzien toch nog niet aan toe 90

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 91