Notulen van de algemene ledenvergadering DONDERDAG 24 MAART 2016 1. Opening Om 20.00 uur opent scheidend voorzitter Bram Kout voor het laatst de ledenvergadering. Bram heet iedereen van harte welkom, met een speciaal welkom aan Jos Neve en Frans Hand. 2. Vaststellen van de agenda Er worden geen extra agendapunten toegevoegd. 3. Mededelingen - De voorzitter noemt de namen van de leden die afbericht hebben. - De voorzitter noemt de namen van de leden die in 2015 overleden zijn. Zij worden staande herdacht. Hierna wordt een ogenblik stilte in acht genomen. - Als alles volgens plan verloopt wordt de verbouw van Nobelhof 1, op 1 september afgerond. Peter Tergau, Jaap de Wit en Bram Kout blijven zich bezighouden met de verbouw en inrichting. Na 1 september moeten alle spullen naar het nieuwe onderkomen vervoerd worden. Er hebben zich minimaal vijf mensen aangemeld om alles uit te zoeken en te archiveren. - De presentatie van 'de Veert' was een succes. Omdat er meer belangstellenden waren dan toegangskaarten, is er een reservelijst aangelegd. In de herfst wordt de avond herhaald. - Mevrouw Afke Verkuil heeft een kaartje aan het bestuur van de HVSP gestuurd omdat ze heel blij was dat haar man Jan de Goede tijdens de avond over 'de Veert' werd genoemd. - Mevrouw Annamarie Wognum heeft gedurende zes jaar de vergaderingen van de HVSP genotuleerd. Zij wordt hiervoor hartelijk bedankt. Haar opvolgster is Mevrouw Tineke Venneker. 4. Notulen van de ledenvergadering van 25 maart 2015 De notulen worden goedgekeurd. 5. Notulen van de extra ledenvergadering van 15 juli 2015 De notulen worden goedgekeurd. 7

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 8