Oktober Het echtpaar Arie en Miep de Boer krijgt het gratis lidmaatschap aangeboden van de vereniging voor de duur van 5 jaar. Dit voor hun inspanningen voor natuur museum "Westflinge" en als blijk van medeleven over de trieste afloop. November Op 25 november wordt ten kantore van "Actus Notarissen" te Heerhugowaard de koopovereenkomst getekend tussen de gemeente Langedijk en de Historische Vereniging Sint-Pancras van het pand Nobelhof 1. Direct daaropvolgend wordt het pand verkocht aan de heer Rob Logger van Loko Grafische Afwerking in Alkmaar. Inmiddels is de heer Logger begonnen met de renovatie van het gebouw. Het achterste gedeelte wordt verbouwd naar de wensen van de vereniging en verhuurd voor een vriendenprijs. De Historische Vereniging Sinl-Pancras is de heer Logger uiteraard zeer erkentelijk voor dit joviale aanbod. December De heer Frans Hand gaat meedraaien in het bestuur met de portefeuille: redactie van De Klin en de krant. Annamarie Wognum stopt met het notuleren van de bestuursvergaderingen, wat ze zes jaar lang tot grote tevredenheid van het bestuur heeft gedaan. Waarvoor dank. Mevrouw Tineke Venneker-Scheer volgt haar voorlopig op. Dick Tol heeft de tentoonstellingsborden van de vereniging opgeknapt. De heren Bram Kout, Peter Tergau en Jaap de Wit vormen, namens de vereniging, de stuurgroep in de onderhandelingen met de heer Rob Logger inzake de inrichting van Nobelhof 1. De 30e editie van De Klin wordt enthousiast ontvangen door de leden. Secretaris, Jan Steltenpool.

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 7