Mei Tijdens de dodenherdenking op 4 mei leggen Gert Leijen en Bram Kout, namens de vereniging, bloemen bij het monument voor de gevallen Sint Pancrassers tijdens W.O. II. De jaarlijkse huis-aan-huiskrant van de vereniging komt uit. Juni Er vindt een Buitengewone Ledenvergadering plaats om de leden uitleg te geven over de overname van Nobelhof 1 en om de leden toestemming te vragen. De aanwezigen gaan met algemene stemmen akkoord. Van de gemeente Langedijk komt het bericht dat het voormalige gemeentehuis van Sint Pancras per 1 september leeg moet zijn. Met hulp van vrijwilligers zijn alle spullen ingepakt in 65 verhuisdozen, gratis beschikbaar gesteld door Mondial Movers De Graaf Verhuizingen Opslag BV. De voorbereidingen van het 30-jarig jubileum zijn in volle gang. Juli Op 14 juli bereikt ons het droevige bericht dat geheel onverwacht is overleden ons bestuurslid mevrouw Gré Ros-Ursem. De verslagenheid in het bestuur en bij alle leden en in het hele dorp is groot. Gré heeft zich in vele functies dienstbaar gemaakt voor de gemeenschap van Sint Pancras. Augustus Op 10 augustus vindt de laatste bestuursvergadering plaats in het voormalige gemeentehuis. We vergaderen voortaan in De Geist. Op 21, 22 en 23 augustus vieren we ons 30-jarig bestaan in De Geist met o.a. een fototentoonstelling "De Bovenweg, hoe het is, hoe het was", een optreden van cabaretgroep Septimbre voor alle leden en 's middags speciaal voor onze oudste leden. Ook kunnen belangstellenden hun spullen laten taxeren in "Tussen kunst en kitsch". Al met al kunnen we terugzien op een zeer geslaagde viering. September Tijdens de Nazomerfeesten is de vereniging present met een marktkraam, de fototentoonstelling over de Bovenweg en de I Iistorische wandeling. De presentatie over De Veert wordt vastgesteld op zaterdag 19 maart en begint meer en meer gestalte te krijgen. Er is ruim voldoende beeldmateriaal. 5

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 6