Jeu de Boules bij de ijsbaan op een provisorisch aangelegde baan bij Jaap en Pieternel Schot. Daarna hebben de heren Boon en Bakker de oude baan bij de Geist wat opgeknapt en is daar weer gespeeld totdat Binkbouw aan het werk gaat met herstel van het dorpshuis. Ondertussen gaan de besprekingen met de Gemeente door. In juli komt de toezegging dat een tijdelijke baan mag worden aangelegd op het terrein van de Ijsbaan voor rekening van de club. Uit een paar offertes blijkt dat dat onbetaalbaar is en men besluit om met eigen mensen aan het werk te gaan, in de wetenschap dat al enkele sponsoren zich gemeld hebben voor financiële steun. Op 24 juli gaat men beginnen en op 9 september 2004 worden de banen 1, 2 en 3 feestelijk geopend om halftwaalf en in gebruik genomen voor het jaarlijkse clubkampioenschap. Het Kossen-Leijenfonds stort een bijdrage en onze actieve leden kunnen van de gelegenheid gebruik maken om, naast de tennisclub en dus onder beschutting van de bomen, nog zeven banen aan te leggen die feestelijk worden geopend door ons oudste lid, Piet Voorthuizen, op 18 mei 2006. Een bestuurswisseling vindt plaats op 7 januari 2006. Penningmeester van het eerste uur, Henk Kuiper, wordt ernstig ziek. Sikke Talsma gaat hem vervangen. Op 7 november gaat Jaap Zuurbier de plaats innemen van voorzitter Jan Jong die vanwege zijn bemoeienissen en inbreng voor de nieuwe banen wordt benoemd tot erelid! Op 27 november 2010 wordt de club bij notaris De Vries officieel een vereniging met statuten en ingeschreven bij de Kamer van Koophandel.

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 38