In de brand - uit de brand. Door de naweeën van de brand komt het 2e lustrum in de knel. De eerder gemaakt plannen van de lustrumcommissie zijn eigenlijk niet uit te voeren, als we niet in De Geist terecht kunnen. Het bestuur stelt de commissie voor om een simpeler feest te organiseren. De commissie vindt dat geen goed plan en de opdracht wordt teruggegeven aan het bestuur. Dat besluit om i.p.v. een lustrumfeest een extra aangeklede Kerstdrive te houden. Hetgeen geschiedt. In de jaren die volgen verloopt alles naar wens. De aandacht richt zich dan met name op het steeds terugkerende verzoek om van de, van oudsher, 2 pauzes tijdens het bridgen over te gaan op 1 pauze. Deze pauzes zijn in de beginjaren nodig om de rokers onder de leden de gelegenheid te geven om een sigaretje te roken. Inmiddels is het aantal rokers op de club tot een minimum gedaald, vandaar de discussie. En de voorbereiding van het 3e lustrum: het 15 jarig bestaan is in volle gang. De aanwas van nieuwe leden blijft. Dus moet er in deze jaren nog steeds gebruik worden gemaakt van de lotingslijst. Deze lotingslijst zorgt ervoor, dat de, weer ontstane, wachtlijst en de paarwisselingen zo eerlijk mogelijk plaatsvindt. In de A.L. op 30 augustus 2005 draagt Koos Geerling node de voorzittershamer over aan de nieuwe voorzitter Jan Stoop. De ziekte van Koos noopt hem, met pijn in het hart, om deze taak te staken. Een jaar later, tijdens de A.L. van 2006, wordt Koos benoemd tot Lid van Verdienste, nadat hij aangeeft een eventueel erelidmaatschap niet te appreciëren. Uiteindelijk zal Koos in de A.L. van 2009 alsnog het erelidmaatschap ontvangen. Het is ook in deze A.L., dat Jaap Baars, medeoprichter van de club, wedstrijdleider, voorzitter TC en vicevoorzitter benoemd wordt als erelid. Beide heren nemen de oorkonde beduusd in ontvangst. Op zondag 26 april 2009 wordt de B.C. St. Pancras '94 15 jaar oud. Kosten nog moeite worden gespaard om deze lustrumviering tot een succes te maken. 32

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 33