wordt weer een nieuwe wisselbeker in het leven geroepen, waarbij ook de lagere lijnen kansen maken: de Parenbeker. Omdat elke avond 2 a 3 paren met de laagste score afvallen blijven er op de laatste avond van het seizoen 2 paren over. I Iet paar met de hoogste score op deze avond wint de beker. En dan wordt in het begin van 2001 hard gewerkt door het bestuur en vooral de Technische Commissie om alles in het werk te stellen voor een 2e avond. Als bekend wordt, dat de dinsdagavond in De Geist vrij komt, is dit voor het bestuur een moment om daar serieus over na te denken. Allereerst moet er voor voldoende kader worden gezorgd. Een wedstrijdleider, arbiters, bemanning voor de Computer Commissie en een materiaalmeester zijn zeer belangrijk en nodig om een 2e avond te kunnen organiseren. Tevens moet gezorgd worden, dat deze 2e avond identiek zal zijn aan de donderdagavond. Met dezelfde Kerst-, Paas- en Slotdrive en dezelfde te winnen wisselbekers. Nadat aan alles is voldaan staat er niets meer in de weg en kan middels de Buitengewone A.L. van 1 maart 2001 aan de leden toestemming worden gevraagd voor het opzetten van een 2e avond en zo de wachtlijst eindelijk weg te werken. Tevens kunnen leden van de donderdag zich ook aansluiten bij de dinsdag. Vrij snel na de opzet van de dinsdagavond wordt Henny Hink de wedstrijdleider. Ze vervult deze taak nog steeds met verve. In het seizoen 2001- 2002 gaat de dinsdagavond van start met 42 paren en op de donderdag met 48 paren. En eindelijk is de club zonder wachtlijst!! Op 15 november 2003 komt het vreselijke nieuws binnen bij het bestuur, dat het Dorpshuis De Geist, ons "clublokaal", voor een deel door brand is verwoest. Wat nu? Het bestuur gaat direct aan de slag om te kijken of er in Sint Pancras een locatie te vinden is, die groot genoeg is voor onze club en die binnen ons budget kan passen. Dat is een probleem! En eigenlijk kunnen we dat ook weten, want bij de oprichting blijkt al dat De Geist de enige locatie is, waar zoveel leden in kunnen. Er wordt node uitgeweken naar Zaal Meereboer te Oudorp. Dit blijkt geen succes! De zaal lijkt wel een echoput en levert daardoor té veel lawaai op om gezellig te kunnen bridgen. En nieuwe zoektocht wordt door Koos en Jaap op touw gezet en dat resulteert in een zaal in buurthuis De Rekere in Alkmaar, die voor ons geschikt kan worden gemaakt. Op de markt in Utrecht wordt voor een zeer redelijk bedrag een aantal gordijnrollen gekocht. Hiermee wordt niet alleen de zaal aangekleed, maar ook, door diverse dames, tafelkleedjes van genaaid. Grappig detail die gebruiken we nog steeds! De beheerder zorgt voor de verbetering van het licht en een geschikte ruimte voor ons spelmateriaal en de nieuwe plek is gereed.

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 32