Het wordt een fantastisch gezellig weekend, wat meer op een carnavalsuitje lijkt dan op een bridgeweekend. Na dit succes is het hek van de dam. Iedereen wil er aan meedoen. Zo wordt in de jaren daarna o.a. een bezoek gebracht aan De Lutte in "'t Groote Zwaantje", Hotel Brinkzicht in Vledder en Hotel Gaasterland in Rijs. Deze uitjes komen de sfeer en de onderlinge verhoudingen binnen de club zeer te goede! De aanwas van de wachtlijst wordt nijpend! Eind 1997 staan al 62 potentiele leden op de wachtlijst. Er komt een stop op deze wachtlijst. Een forse discussie vindt in het bestuur plaats. Een deel wil proberen meer tafels in de zaal te zetten, maar de TC houdt dat met alle macht tegen! Dan biedt De Geist aan om de vrijdagavond ter beschikking te stellen. Ook dat wordt niet tot de mogelijk heden gezien. Afwachten maar weer! Dan wordt, na gedegen onderzoek en voor bereiding, het elektronische rekensysteem ingevoerd. We zitten in de 3e periode van het seizoen 1998-1999. Het is het rekensysteem van Scanzo. Wat een bevrijding voor de rekenaars elke avond! Het systeem werkt prima. Maar: "Elk voordeel heb zun nadeel". De scanformulieren moeten worden ingevuld met viltstiften. Dit brengt, bij niet zorgvuldig gebruik, stippen op de tafelborden en de kleedjes. Maar dit nadeel weegt niet op tegen alle voordelen! En dan de gedenk waardige datum: 18 september 1999. Ons eerste lustrum. De club bestaat 5 jaar en dat gaan we vieren! De voorbereidingen voor dit feest zijn al ruim een jaar gaande met een heuse lustrumcommissie. Met een super gezellige bridgemiddag en een voor treffelijk verzorgde avond met eten en een drankje kunnen we opgaan naar de 10 jaar. In het seizoen 1999-2000 gaat de club voor het eerst meedoen aan het districts viertallen. Een prachtige vorm van het bridgespel. Ook in dit seizoen

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 31