besluiten om in 1998 hiermee te stoppen. Het seizoen 1995-1996 wordt gestart met een bezetting van 4 lijnen van 12 paren. Dat is volgens het bestuur ook het maximum waarmee we in De Geist willen spelen: 24 tafels. Mede door de gezelligheid binnen de club komt er, in dat seizoen steeds meer aanwas van nieuwe leden en moet het bestuur besluiten om een wachtlijst aan te leggen. In de notulen van 4 juli 1996 wordt al gesproken van een wachtlijst met 32 personen. Hierdoor wordt de TC geconfronteerd met een nieuwe situatie. Paren die aan het eind van het seizoen uit elkaar gaan en met een partner van buitenaf willen gaan spelen maakt, dat we over de 24 tafels ofwel 96 spelers gaan komen. Er wordt naast de transferlijst een lotingslijst in het leven geroepen. Leden, die een sabbatical jaar willen gaan houden, krijgen het probleem, dat ze het jaar daarop, als ze weer in willen stromen, op de wachtlijst komen te staan. Als oplossing hiervoor komt het fenomeen "niet-spelend lid" uit de hoge hoed. Op de A.L. van 1996 wordt voor het eerst een wisselbeker uitgereikt aan de clubkampioenen. Dit jaar valt de eer te beurt aan Ellen en Kees van Gennip. En om ook de andere lijnen een beker te kunnen laten winnen wordt voorgesteld om voor het seizoen 1996-1997 een 50 beker in het leven te roepen. Deze wisselbeker kan worden gewonnen door het paar, dat dat jaar het dichtst bij de 50 is gebleven. Voor het bekostigen van de Clubkampioen beker en de 50 beker worden sponsors gezocht en gevonden. Het is ook in deze tijd, dat de, door vele geroemde, bridgeweekenden worden georgani seerd. Met name Koos Geerling is hiervan de grootste voor trekker. In 1996 gaat de club voor het eerst op stap en wel naar Berg en Dal, waar Tiny van Veen haar domicilie heeft. 29

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 30