Maar omdat De Geist in de zomermaanden gesloten is, wordt, door bemiddeling van Marcel Nieuwland, uitgeweken naar de bar van sporthal de Oostwal. Vanaf 11 mei kan eenieder komen spelen tijdens de zomermaanden. In het eerste seizoen van de vereniging 1994-1995 kan gestart worden met een bezetting van 4 lijnen met elk 10 paren! Dit hebben de oprichters nooit kunnen bevroeden. Het bestuur wordt dan bemand door Koos Geerling - voorzitter Jaap Baars - vice-voorzitter en voorzitter TC Ingrid Knuijt - secretaris Gerrit Sijm - penningmeester Wil van Paassen - lid De Technische Commissie bestaat dat seizoen uit: Jaap Baars - voorzitter en wedstrijdleider Marcel Nieuwland - materiaalmeester Tiny van Veen - afmeldadres Janny Geerling - lid Jan Koetsier - lid Het eerste seizoen verloopt op rolletjes. De competitie is zeer geslaagd. De Kerst-, Paas- en de Slotdrive vallen in goede aarde bij de leden. Het financiële plaatje, aan het eind van het seizoen, ziet er prima uit. De contributie van f 105,- blijkt toereikend te zijn geweest. De uitslagen worden aan het eind van de avond door diverse leden met de hand uitgerekend! De zomerdrive van 1995 wordt wederom in de bar van de Oostwal gehouden, omdat de zaalhuur bij de Geist, naar de mening van het bestuur, veel te hoog is. Dat levert de vereniging die zomer een netto opbrengst van f 1.674,- op. Daar is Gerrit Sijm, de penningmeester, heel blij mee. De eerste 2 koffers voor de Kofferbridge kunnen worden aangeschaft en de leden kunnen deze huren voor een bedrag van f 5,-. Daarvan worden de prijsjes gekocht en eventueel het vervangen van materiaal bekostigd. De club krijgt vanaf 1995 zowaar een eigen clubblad: 'Het Pancrassertje'. Dit wordt door Kees van Gennip op een altijd humoristische wijze en geheel onafhankelijk gevuld. De uitslagen, voorzien van het nodige commentaar en het wel en wee van de vereniging vinden hun plekje in clubblad. Door het vele werk, wat hier aan vastzit, moet Kees helaas

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 29