Want ja, het zou en moest een zaal in Sint Pancras zijn! Nu, na 22 jaar, is het nog steeds ons domicilie. Op 26 januari 1994 wordt in de zoveelste vergadering besloten om aan de gang te gaan. Nu kan er gewerkt worden aan alle voorbereidingen die %I nodig zijn om op een professionele manier een club op te richten. De Kamer van Koophandel wordt gepolst naar alle mogelijkheden en/of verplichtingen. De bridgeclub Oudorp wordt benaderd om eventueel gebruik te mogen maken van hun huishoudelijk- en competitiereglement en verenigingsstatuten. Precies een maand later komt de reeds genoemde groep weer bij elkaar nu aangevuld met de heren Roel Blei en Nico Laan. De bedoeling is nu om een voorlopig bestuur te vormen. Het zogenoemde ad-interim bestuur wordt gevormd door Roel Blei als voorzitter, Koos Geerling secretaris en Nico Laan als penningmeester. Tevens wordt een Technische Commissie samengesteld. Jaap Baars neemt de taak van voorzitter en wedstrijdleider op zich en de leden zijn Tiny van Veen en Marcel Nieuwland. Ja, dat hebben we allemaal wel voor elkaar, maar nu nog voldoende leden!!! Er moet een oprichtingsvergadering worden uitgeschreven. Door een perspublicatie in de Alkmaarse Courant en de tomeloze inzet van Tiny van Veen wordt de opkomst een geweldig succes. Onze plannen kunnen aan meer dan 50 aanwezigen worden voorgelegd. Er zijn vele vragen tijdens deze bijeenkomst in De Geist. Zoals "Gaat de nieuwe vereniging zich aanmelden bij de Nederlandse Bridge Bond? "Hier kan volmondig ja op geantwoord worden, want ook deze vraag is reeds besproken in 1 van de vele vergaderingen. En:Hoe gaat de vereniging heten? "En de gekozen naam is Bridgeclub St. Pancras '94. Het voorstel wordt gedaan aan de vergadering om f 25,- als inschrijfgeld te betalen en f 25,-- als voorschot op de contributie. De definitieve contributie zal bepaald worden op de eventuele le Algemene Ledenvergadering A.L.) in september dat jaar. Aan het eind van de oprichtingsvergadering kunnen de aanwezigen een inschrijfformulier invullen en wordt hen gevraagd om het inschrijfgeld en het voorschot vóór 30 maart te willen voldoen. Want het ad-interim bestuur en de ad-interim TC hebben besloten, dat de vereniging het daglicht zal zien bij minimaal 40 inschrijfgeld- betalende-leden Uiteindelijk geven zich die avond 45 mensen op om lid te worden. Dit aantal is ruim voldoende om de bridgeclub op te richten. Om de nieuwe en mogelijk toekomstige leden aan de nieuwe vereniging te binden, wordt een zomerdrive georganiseerd. 27

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 28