Rond 1990 was er weer een nieuw tijdperk, het computertijdperk. De lokalen bij de bovenbouw kregen de eerste computers met floppy's. De leerkrachten gingen terug naar de Pabo om zichzelf wegwijs te laten maken in het werken met computers. In 2001 zijn beide scholen ingrijpend verbouwd en aan elkaar verbonden, zodat het nu een groot schoolgebouw is. De oude aula werd verdeeld in een lokaal en een ruime koffiekamer. De oude koffiekamer werd kantoor voor de directeur en een ruimte voor remedial teaching. Tussen beide gebouwen kwam een lange gang met een grote aula (de meester Cees zaal), aan beide kanten een lokaal en aan de kant van groep 1-2 een nieuw toiletblok, een keukentje en een invalidentoilet. Het werd een lange school met drie ingangen, drie pleinen met één adres Sperwer 1. Nog steeds heet een van die pleinen het Meester Jan Scheerplein Nog vele veranderingen volgden. Er kwam een conciërge, Remedial teaching veranderde in een interne begeleiding en een onderwijs-assistente, Zwarte schoolborden werden vervangen door digiborden, die ook bij de kleuters gebruikt worden. In 2001 ging directeur Cees Henselmans naar een andere school. Jaren later zouden we hem weer terugzien als begeleider van de jeugd EHBO en de Plusklas. Arthur Jansen werd een aantal jaren directeur op de Paus Johannesschool. Na een periode met interim-directeuren werd Evert Tolhuijs als directeur benoemd. Sinds 2010 valt de Paus Johannesschool onder de Atrium Stichting samen met de scholen: - Sint Maartenschool, Oudkarspel - Duizend Eilandenschool, Noord-Scharwoude - Mariaschool, Noord-Scharwoude - Koolvlet, Broek op Langedijk - Sint Josephschool. Heerhugowaard-Noord Na 4 jaar, in 2011, werd Evert Tolhuijs opgevolgd door de huidige directeur Frans van de Gevel. Op dit moment heeft de school 317 leerlingen verdeeld over 13 groepen waarvan er 2 gehuisvest zijn in het gebouw van de Phoenix (voorheen de Wielewaal later de Steltloper). Er zijn 21 leerkrachten (waarvan 1 man) 1 directeur, 1 intern begeleider, 1 conciërge, 1 administratief medewerkster, 3 onderwijs- assistentes, 2 schoonmaaksters, 4 gymdocenten, 1 invalster en 4 vaste oud leerkrachten die hulp geven aan kinderen, die wat extra hulp nodig hebben en

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 25