moest er nieuw filmmateriaal opgehaald worden van thuis. Toen ie terug was met de nieuwe bandjes waren wij klaar met spelen?! Jammer Ik weet ook nog dat halverwege ons optreden de stroom uitviel. We speelden laat in de avond en het was al donker en toen dus die stroom uit voel was het pas echt donker! Gelukkig duurde de storing niet lang en konden we gewoon ons optreden voortzetten. Ab Kooy: Hilarisch was de aankondiging van Hans-Peter voor de Travelin Band. Hans Rozing had een lange onderbroek aan en dat werd natuurlijk gebruikt in zijn aankondiging. Hans zijn moeder was ook gekomen en werd daarvoor op het koffieterras, dat gemaakt was van pallets, bediend door Leo Blom die daar de hele middag ober was. Op dat terras traden overigens ook de Drumbones op tussen de bands door op met in de gelederen Bert van Baar en Hans-Peter Corbee. Moeder Betsy werd menig keer genoemd in Hans-Peter's aankondiging voor de band van haar zoon. PANCPOP 2 JUNI 1984 Line-up Locatie Bestuursleden/medewerkers The Bunglers. Memphis, Balance, Sesam, Tuners, Sammie America's MAM, Gruppo Sportivo Entree Fl. 12,50 Ab en Jan Tinus Kooy, Henk v. Dijkhuizen, David en Ingena Wolf Ab Kooy: Ik was in die tijd bijna altijd van de partij bij een activiteit van het Jeugdhuis, maar gek genoeg kan ik me er maar weinig van herinneren. Van het popfestival uit 1984 weet ik alleen nog dat het voor het eerst niet op het zwembad terrein was, op die keer op de ijsbaan na dan in 1980. Ze waren bij het zwembad aan het bouwen en we konden de toegangsweg niet gebruiken. Toen moesten we uitwijken naar het veldje naast het hondenuitlaat- veldje. Ongeveer waar nu de Oostwal staat. Van de optredens weet ik weinig, alleen dat ook Hans van der Burg (Gruppo Sportivo) bij de ingang werd geweigerd. 129

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 130