middag brak de zon door en werd het stralend weer. Het meetpunt van die regen verzekering stond echter in Heiloo, waar het pijpenstelen regende. Uiteindelijk hebben we de regenverzekering laten uitkeren en werd dit festival toch nog een financieel succes! Wim Verkuil werd door vriend Paul van Maarschalkerweerd gevraagd om in 1981 zitting te nemen in het jeugdhuisbestuur. De leuke tijd die hij heeft gehad bij het Jeugdhuis werd over schaduwd door de bestuurs crisis in 1983. Vanwege voortdurende rellen, vechtpartijen en andere negatieve uitingen van een aantal bezoekers van het Jeugdhuis stapte het hele bestuur halverwege het seizoen op. De maat was vol. We wilden een duidelijk signaal afgeven aan iedereen, "Dit moest stoppen!" Wim Verkuil: Van de popfestivals kan ik me maar weinig herinneren. Marcel Nieuwland regelde dat samen met Jan Luijben. Ze vertelden ons gewoon wat we moesten doen en dan deden we dat maar. Van de dag van het festival zelf weet ik ook weinig meer. Ik werkte destijds bij me vader in de bakkerij en moest PANCPOP 18 JUNI 1983 Line-up Locatie Bestuursleden/medewerkers Mr. Bakers Blues Band, Flat Iron, The Travellin' Band, Living Disasters, Finger Itch, The Ritzz, The Spivs Zwembad bever 500 bezoekers 1ste bestuur: René Kuitwaard, Bert Claasen, Wim Verkuil, Aldert Bijpost, Karl den Hartigh, Paul v. Maarschalkerweerd, Vincent Bakkum (aftredend bestuur wegens overlast jongeren) 2de bestuur: Johan Duinmeyer, Hans Ploeger, John Hessing, Willem de Jong, Leo Blom, Fred Goesinne, Tim Bakkum, Karl den Hartigh Finger Itch 127 Vincent Bcikkum

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 128