is bepaald (artikel 5, lid 3) dat ereleden en leden van verdienste worden benoemd door de ledenvergadering. Bram heeft gedurende 10 jaar een enorme inzet en betrokkenheid getoond. Ook in roerige tijden. Vaak had hij een voortrekkersrol. Men applaudisseert. Bram zal benoemd worden als 'Lid van verdienste van de Historische Vereniging Sint Pancras'. - Pé de Wit wordt, als aftredend bestuurslid, in het zonnetje gezet door Peter Tergau. Peter roemt Pé om zijn betrokkenheid en expertise. Pé blijft de HVSP ondersteunen met het maken van toegangskaarten, affiches, vergroten van foto's en dergelijke. Er wordt hem een mooi boeket overhandigd voor Margret, zijn vrouw. Aan Pé wordt een scan geschonken van zijn inschrijving in het 'Stamboek van de School met den Bijbel'. - Frans Hand, toetredend bestuurslid namens de redactiecommissie, stelt zich voor. Hij neemt de taken m.b.t. de redactie van Peter Tergau over. - Jannie, de vrouw van aftredend voorzitter Bram Kout wordt door Peter Tergau toegesproken en verrast met een boeket bloemen. Peter bedankt Jannie dat ze Bram in de gelegenheid heeft gesteld om zoveel tijd aan de HVSP te besteden. - Bram Kout wordt, als scheidend voorzitter, bedankt voor zijn tomeloze inzet voor de vereniging: Tien jaar als bestuurslid, waarvan negen jaar als voorzitter. Aan Bram wordt een passend cadeau aangeboden: een mooie relaxstoel voor op de camping. - Het bestuur stelt aan de leden voor om Jos Neve te benoemen als bestuurslid. In de eerstvolgende bestuursvergadering zal hij, zoals de statuten bepalen, benoemd worden tot voorzitter. Aan de leden wordt gevraagd of ze instemmen met dit voorstel. Er volgt applaus. Alle leden heten Jos van harte welkom. - Jos Neve stelt zich voor: Hij is van 1976 tot 2013 huisarts In Sint Pancras geweest en voelt zich vereerd om in het bestuur plaats te nemen. Jos heeft al kennis gemaakt met de bestuursleden, redactieleden en de werkgroepen. - Bram draagt zijn voorzittershamer over aan Jos Neve en schenkt deze tevens aan de HVSP. 9

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 10