Ronald nam de slaggitaar voor zijn rekening en Sonja de zang. Enige tijd later sloot ook Diana Dekker zich hierbij aan, wat de meerstemmigheid van de nummers ten goede kwam. Door Theo de Jong (Later drummer van The Shavers) werden wij gevraagd om het voorprogramma van de optredens van Tate Younger te verzorgen. De kritieken waren wisselend en het geheel was toch wat magertjes zonder drummer en bassist. Dit deed ons besluiten om toch weer over te gaan naar een traditionele bezetting met drum en bas. In de loop der jaren zijn veel personele wisselingen in de formatie een feit geweest. De enige persoon van het eerste uur die nog actief is, is Adrie Stammis. Samen met Lennart en Ton houden zij de droom levend onder de veelzeggende naam Channel 4. Tot een paar jaar geleden maakte Ronald hier ook nog deel van uit, maar de tropenjaren in de muziek eisten hun tol. Hij kon het geestelijk niet meer opbrengen. Wanneer Adrie, Ton en Lennart geen last hebben van fysieke klachten of iets wat hiermee verband houdt, wordt er sporadisch nog geoefend. Pas wanneer er weer een optreden op de kalender genoteerd wordt, wordt de oefenruimte wekenlang achter elkaar geterroriseerd. Het voorlopig laatste optreden waar zij te bewonderen vielen, was bij Aad en Ingrid Kunst in de tuin tijdens de nazomerfeesten. Het zou zomaar kunnen dat zij hier volgend jaar weer staan. Als het lijf nog wil... Ronald Veenstra V.l.n.r: Ton Hermes, Adrie Stammis en Lennart Bogaards.

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 108