zelf niet als een groot probleem. Op nummer 104 woonde op dat moment nog Aart Leijen. Aart was abso luut een muziekliefhebber, maar het moet af en toe bar en boos geweest zijn. Na enkele weken kon Aart moeiteloos alle teksten meezingen... Niet dat Aart ooit geklaagd heeft, maar dit kon toch echt niet langer. Na enige tijd verruilden we de schuur voor een boetje gelegen in het weiland achter het woonhuis aan de Veertweg. Omdat dit boetje te laag was om in te kunnen staan, hebben we hem eerst nog een halve meter uitgegraven. Dit laatste hadden we misschien beter niet kunnen doen. Bij hevige regenval stond er water in, en moesten wij het oefenen laten voor wat het was. Het mocht de pret niet drukken. Ondanks deze tegenslag zou het nu niet lang meer duren, voordat jonge idolate vrouwen zich aan onze voeten zouden werpen..Het boetje verwarmden wij overigens met een petroleumkachel. Dit was ook een groot succes! Het zag af en toe zwart van de rook, maar dit was nooit een reden om het voortijdig voor gezien te houden. Op enig moment werd de ruimte op de bovenverdieping van de schuur door Dennis geïsoleerd en konden wij (gelukkig) weer terug. In die tijd waren er meerdere bands binnen de dorpskern actief. Om er een paar te noemen: The Spivs, The Living Disasters, De Travellin' Band etc. In Broek op Langedijk had The Rousers er net aan de brui aangegeven. In de directe omgeving waren zij eigenlijk de grootste sensatie uit die tijd. Uit de The Rousers kwam overigens de The Thought voort. Op vrijdag- en zaterdagavond werd er gerepeteerd. We begonnen met het instude ren van covers van bijvoorbeeld The Rousers, The Jam, The Ramones en alles wat Dennis Bakker, Ronald Veenstra en Adrie Stammis 105

De Klin - Sint Pancras | 2016 | | pagina 106