Notulen algemene Ledenvergadering 25 maart 2015 Opening Om 20.00 uur precies opent voorzitter Bram Kout de vergadering met een hartelijk welkom aan de leden en een speciaal welkom aan de heer Hans Klanker, ons nieuwe redactielid. Verder memoreert de voorzitter dat het de laatste vergadering is in het voormalige gemeentehuis, omdat per 01-01-2016 de huur is opgezegd door de gemeente. Vaststellen agenda Geen nieuwe onderwerpen aangevoerd. Mededelingen De voorzitter meldt de namen van de leden die afbericht hebben gedaan. - De voorzitter noemt de namen van de leden die ons in 2014 zijn ontvallen. Zij worden staande herdacht. Notulen van de ledenvergadering van 19 maart 2014 De notulen worden vastgesteld. Jaarverslag Secretaris Jan Steltenpool leest het jaarverslag 2014 voor. Financieel jaarverslag 2014 Bij afwezigheid van penningmeester Jacoba Bruntink geeft vice-voorzitter Peter Tergau toelichting op de jaarcijfers. - Het drukken van De Klin voor een vriendenprijs door Loko is altijd een financiële meevaller. - Ook de krant wordt dit jaar door Loko verzorgd. Kascontrolecommissie Mede namens de heer Frans Sijswerda deelt mevrouw Suzanne van 't Hof mee, dat de boekhouding er keurig verzorgd uitziet, dat het financieel verslag is goedgekeurd en dat de kascontrolecommissie de leden adviseert het bestuur voor het gevoerde beleid in 2014 te dechargeren. Dit gebeurt met applaus. De heer Frans Sijswerda is aftredend. De heer Jo de Haan neemt zijn plaats in. Mevrouw Annelies Kloosterboer meldt zich aan als reserve.

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 9