Daarna lekker zitten bij de Klaagmuur, lekker aan de koffie of ijs. We gaan ook af en toe een dag met de bus op stap in Nederland. Mooi clubje dames. 4. Wat vind je van de veranderingen in ons dorp? Uitbreiding, infrastructuur en sociale voorzieningen. Geen verdere uitbreiding meer. We hebben al prachtige nieuwbouwwijken. Probeer het dorpse karakter een beetje te behouden. We weten natuurlijk niet wat er allemaal nog komen gaat, als we eventueel samengaan met een andere gemeente. 5. Hoelang ben je al lid van de Historische Verenging? Wat betekent de vereniging voor je? Ik denk tussen de 20 en 25 jaar. Het is een goede en leuke vereniging met de jaarlijkse krant en het boekje De Klin. In de krant artikelen en informatie over heden en in De Klin veel mooie verhalen en artikelen over vroeger. 6. Je bent een dag burgemeester van Sint-Pancras. Wat ga je aanpakken, invoeren of veranderen? Daar hoef ik niet lang over na te denken. Als burgemeester zou ik er voor zorgen dat oudere bewoners in het dorp kunnen blijven wonen. Dus meer woningen voor ouderen in het dorp. Het is ook belangrijk dat het verenigingsleven op peil blijft. Dus dat zwembad de Bever, de ijsbaan, de jeu de boules vereniging en kinderboerderij Jong Leven behouden blijven voor het dorp. Vele inwoners van ons dorp, oud en jong, genieten regelmatig van deze verenigingen. En tot slot een goede oplossing voor S.V. Vrone. Want dat is zo langzamerhand ook wel eens wenselijk. Alie Kooy, Gré Kooy, Toos Vos, Art Kok en Sas Tros

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 94