Een lid aan het woord Ook deze keer hebben we weer een lid bereid gevonden, aan het woord Saskia Tros 1. Stel jezelf eens kort en krachtig voor- Mijn naam is Saskia Tros-Winkelman, ben geboren in 1943 in Zeist Na de oorlog verhuisd naar Alk maar, de wijk Bergerhof. Samen met mijn ouders en broer in 1964 verhuisd naar Sint-Pancras, in de Elzenlaan. In 1967 ben ik getrouwd met Dré Tros. We hebben een aantal jaren in Alkmaar, aan het Heiligland gewoond en in 1973 toch weer terug naar het mooie Sint-Pancras, Bovenweg 144. Hier woon ik nog steeds. Na de lagere school, naar de ULO en Handels avondschool gegaan. Van januari 1960 t/m juni 1969 gewerkt op kantoor bij Chemische Wasserij Krom in Alkmaar. De werkzaam heden bestonden uit schriftelijk (stenotypiste) en telefonisch contact met cliënten en filialen en daarnaast uit geheel zelfstandig bijhouden van de loonadministratie. Leuke baan. Mijn man Dre is in 1999 overleden. Wij hebben 2 kinderen Mariska en Richard. Ze zijn beiden getrouwd en wonen in Sint-Pancras. Ben de trotse oma van 5 kleinkinderen. 2. Van welke Pancrasser vereniging of club ben je lid of geweest Ik ben jaren lid geweest van de Volksdans- en countrydansclub en de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen, En ik ben natuurlijk nog steeds lid van de Historische Vereniging Sint-Pancras. 3. Aan welke activiteiten uit het verleden heb je mooie, goede en/of warme herinneringen. Dat zijn er een aantal. Om te beginnen aan de Zwemclub SP 72. Heb heel veel jaren "Zwemgezwam" getypt, gestencild en rondgebracht. Ook aan de Nazomerfeesten warme herinneringen. Dré was jarenlang marktmeester. Een leuke drukke tijd. Veel telefoon en geregel met marktkooplieden. En nog steeds aan het zwembad De Bever, al jarenlang zwemmen we met een groep vrouwen onze baantjes.

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 93