Wij woonden in de Lepelaar en toen we hoorden dat de snackbar in Sint-Pancras stopte, begonnen we samen met onze buren een snackkar aan de Vinkenlaan, tegenover het dorpshuis "De Geist". Omdat onze buren kort daarna gingen scheiden zijn we toen zelf doorgegaan met de snackkar. Daar hadden we ook een prachtige tijd met de wielerronde van Sint-Pancras, Koninginnedag en de ijsbaan in de winter. Als er Nieuwjaar werd gevierd bij Vrone moest ik altijd effe zingen. En toen Vrone zoveel jaar bestond werd er een hele grote tent gezet op het le veld, daar hadden we feest en er stond een orkest. Iedereen wilde dat ik daar ging zingen en dat heb ik ook gedaan. Een week later stond opeens ene Bram Kloosterboer in de snackbar en zei: "ik heb je opgegeven voor een talentenjacht in Amsterdam", waarop ik zei: "Nou je gaat zelf maar zingen, ik ga niet." Maar na veel gezeur ben ik toch maar gegaan. Het was op de Wallen en het hele junioren voetbalelftal wat ik sponsorde (De Bikker) ging mee. Die waren nog nooit op de Wallen geweest dus dolle pret daar. De talentenjacht zou later het begin zijn geweest van een nieuwe carrière. Ook als er bij café Rust Wat een feestje was, bestelden ze bij ons altijd de bitterballen en snacks. Als ik ze dan kwam brengen moest ik natuurlijk ook altijd daar even zingen. Op Koninginnedag werd er een talentenjacht georganiseerd in dorpshuis "De Geist" met Annie en Han en dat was een groot succes! Het was afgeladen vol, de mensen kwamen door de open ramen naar binnen omdat ze erbij wilde zijn. Maar vol was vol. De plaats in de Vinkenlaan was tijdelijk dus moesten we een pand kopen. Op de Bovenweg stond een sigarenwinkel/kapper te koop. Dat pand hebben we gekocht en verbouwd tot snackbar. Omdat we heel veel tegenwerking gehad hebben van de buren daar, heeft het meer dan een jaar geduurd voordat we open konden gaan. Snackbar "De Bikker" werd een groot succes en een ontmoetingsplaats voor hongerige Sint-Pancrassers. Er werd zelfs een zaalvoetbalteam opgericht (De Bikker/ Koos Alberts Promotieteam) wat later veel en grote prijzen zou winnen. Snackbar "De Bikker" aan de Bovenweg

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 91