Tot slot. Een ander associatie die wij hebben bij ambachtelijkheid en duur zaamheid is het gevoel dat je de tijd moet nemen voor dingen. Tijd vooral ook voor mensen en voor verhalen van mensen. We zouden graag zien dat de molen niet alleen zijn eigen verhaal heeft, maar dat het een plek wordt waar wij aan elkaar verhalen vertellen. Verhalen over wat ons bezig houdt, waar we zorgen om hebben, wat ons inspireert en gaande houdt. De Twuyvermolen als ontmoetingsplek voor dorpsgenoten, waar er even tijd is om stil te staan en "te leven van de wind". Daar willen wij ons graag voor inzetten. En als we denken aan alle hartverwarmende reacties die we het afgelopen jaar kregen gaandeweg de restauratie, van dorpsgenoten die even langsliepen, staande hielden in een winkel, via de website en facebook, dan gaat dat vast lukken. Dank jullie wel voor het vertrouwen! We zijn dit verhaal begonnen met een citaat over dankbaarheid. Dat je dankbaar heid niet in een gat kunt gooien maar dat het een adres nodig heeft. Uiteraard adresseren wij het liefst iedereen persoonlijk, maar in dit stukje mogen toch enkelen niet ongenoemd blijven. Graag bedanken wij daarom hier op deze plek de mannen van firma Poland uit Broek op Langedijk voor hun gepassioneerde arbeid aan de molen en architect Rob de Vries uit Alkmaar voor zijn betrokkenheid en creativiteit. En stiekem knipogen we soms ook eventjes dankbaar naar boven... Suzanne Jong en Rob Basten www.twuyvermolen.nl of www.facebook.com/twuyvermolen Suzanne en Rob

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 77