Dat betekent, dat er binnen afzienbare tijd veel werk voor ons aankomt. Ikzelf ervaar dat als een uitdaging en bij mijn mede-bestuursleden zie ik dat gevoel ook ontstaan! Wij gaan nu verdere stappen ondernemen als het gaat om de vragen: "Hoe richten wij de ruimte in en hoe financieren we dat", "Hoe betrekken wij onze medewerkers in de voorbereiding", "Hoe leggen en houden wij contact met onze buren" enz. enz. Voor de financiering van de inrichting hebben wij al een bestand van sponsors. Wij gaan echter ook de mogelijkheden rond subsidiëren uitzoeken. TIPS op dit gebied vanuit onze leden zijn van harte welkom! Wij als bestuur moeten in genoemde activiteiten uiteraard het voortouw nemen. Wij zijn hoopvol gestemd dat wij daarbij de nodige inbreng cq. ondersteuning vanuit de Pancrasser bevolking zullen gaan ervaren. Het geeft ons een goed gevoel dat wij in het jaar van het 30-jarig bestaan in staat worden gesteld om het werk van onze voorgangers nu een plek te kunnen geven. Dat zal ongetwijfeld nog vele belangstellenden een impuls geven om een bijdrage, in welke vorm dan ook, aan te bieden (foto's, documenten, donaties etc.). Wij hebben echter al wel het een en ander toebedeeld gekregen! Dat geldt bijvoorbeeld voor meubilair (stoelen en tafels), vitrinekasten via de Historische Vereniging Heiloo èn via Westflinge, keukeninventaris van Westflinge. Kortom: het begin is er. Ook hebben zich dorpsgenoten aangemeld voor het archiveren van ons archief, timmer- en schilderwerk (van o.a. presentatieborden). Dit soort reacties stimuleert ons en trekt, naar wij hopen, ook weer enthousiaste medewerkers aan! Het voorgaande geeft ons als bestuur bovendien het goede gevoel dat wij de inspanningen van onze voorgangers (bestuursleden en medewerkers) beter zichtbaar kunnen maken! Hoe lang het zal duren om een en ander te realiseren, kunnen wij nu nog niet inschatten. Het vraagt als regel meer tijd dan je vooraf inschat. Wij geven u in onze Voorjaarskrant weer een overzicht van de stand van zaken. Rest mij om alle medewerkers, leden en sponsors gezellige Kerstdagen en een goed en vooral gezond Nieuwjaar toe te wensen! Bram Kout Voorzitter 6

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 5