Popkoor Starlight, 25 jaar! Popkoor Starlight startte in 1990 met acht dames en zette zich al snel op de kaart in de omgeving van Langedijk en Alkmaar. Onder leiding van Bertina Weel werden door haar passie en perfectionisme de fijne kneepjes van het zingen aan ons bijgebracht. Met de muzikale en technische begeleiding van Willem Coersen, die alle muziekbanden maakte, kreeg Starlight een eigen geluid. Mede door hem kreeg het koor door de jaren heen veel mooie complimenten over het professionele meerstemmige geluid en de frisse uitstraling. Helaas is Willem in 2008 overleden, een enorm gemis voor het koor. Toen Bertina in 2013 na 23 jaar afscheid nam, kwam het bestuur gelukkig snel in contact met zangeres en zangpedagoge Nicole Verouden, die het een uitdaging vond een koor te leiden. Een enorm enthousiaste en ondernemende muzikante. In 2012 startte zij in Sint-Pancras samen met Tim Bakker 'Popschool Your Song'. Inmiddels genieten wij alweer twee jaar van haar enthousiaste leiding en veranderde zowel het repertoire als de wijze waarop gezongen word. Aan de kwaliteit van het koor zal voortdurend worden gesleuteld, maar passie en het plezier van het zingen staan altijd voorop. Momenteel bestaat het koor uit 26 enthousiaste vrouwelijke leden. Shows door de jaren heen In de afgelopen 25 jaar zijn er 8 avondvullende shows door Starlight verzorgd met telkens een ander thema. Als klap op de vuurpijl ons jubileumconcert ZILVER op 31 oktober jl.

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 57