Op naar vaste spelers. Via Ijs Boers kwamen wij terecht bij Jan Tamis uit Heerhugowaard, oud SVW speler. Hier stonden we wat sceptisch tegenover. Een SVW-er?! Nou, laat maar komen, kijken of dat gaat! Jan mocht blijven en had nog meer kennissen bij SVW, die ook graag mee wilden doen. Zo hadden wij weer een aantal nieuwe geschikte leden. In april 2013 bestond de vereniging 25 jaar. Dit hebben wij samen met de vrouwen gevierd met een hapje en een drankje tijdens een spelletje Jeu de Boules. Leuk om te weten is dat Jaap Kersens, (toen coach van Koos Albers) ongeveer twee jaar na oprichting shirts van deze vereniging voor ons wist te regelen. Tot op de dag van vandaag spelen wij nog steeds in deze outfit. De shirts moeten van een heel goede kwaliteit zijn! Tegenwoordig trappen wij nog steeds om de 14 dagen op zondag met een gezellige groep oud voetballers een balletje in de Oostwal. Na de wedstrijd wordt er koffie gedronken en worden de laatste roddels verteld. Het einde van het seizoen wordt afgesloten met een lunch en een biertje. Het eerste biertje wordt betaald uit de kas en de rest is voor jezelf. Dit seizoen wordt er gestart met 13 spelers, waarvan er nog 2 spelers zijn die vanaf het begin mee spelen. Co Quant en Kees Kieft, waarbij je op Kees blind kunt rekenen, Kees is er altijd! Afgelopen seizoen ben ik gestopt en ben toen zeker niet vergeten bij mijn afscheid! Jaap van de Werf en Kees Kieft zijn vanaf nu het aanspreekpunt van de vereniging. Hans Klanker 57

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 56