Er zijn geen vaste keepers en vaste teams, waardoor iedereen om de beurt op doel moet en je iedere keer een ander team kunt kiezen. Na tien jaar, werd het voor de vereniging lastig om nieuwe geschikte leden te vinden. Veel spelers stopten door blessures en andere ongemakken of door de leeftijd. Nieuwe spelers moeten aan een aantal eisen voldoen, te weten: niet te jong (55+) en je moet in de groep passen. Was je goedgekeurd, maar bleek je achteraf toch niet helemaal geschikt, dan waren er nog de 'kleinte lettertjes' die het mogelijk maakten om alsnog uit elkaar te gaan. In de jaren rond 2008 hadden we geregeld invallers. Dat is natuurlijk lastig, elke keer bellen, totdat je iemand vond die mee wilde doen. Zo deed de keeper van het negende ook een keer mee. Hij ging eerst op doel en sloeg alle ballen eruit, maar vond het tempo dat wij speelden veel te laag. Hij was dan ook een stukje jonger dan de meesten van ons en riep dan ook regelmatig: "Kom op mannen, een beetje tempo!" We stelden voor dat hij ging voetballen en een ander op doel zou gaan staan. Dat gebeurde. Na een minuutje voetballen liep hij een zweepslag op en vertrok richting de kleedkamer. Hij wordt nog regelmatig gevraagd, maar hij wil niet meer mee doen. Jammer, want het is een goede keeper. ZV 3, seizoen 2011/12 V.l.n.r. staand: Piet Grootjes, Gerard Groot, Jan Tamis, Jaap Bijvoet, Ijs Boers, Jos Vermeulen, Joep Kunst, Jaap van der Werf. Knielend v.l.n.r.: Kees Kieft, Chris Hagens, Hans Klanker en Willem van Doorn. Co Quant ontbreekt (alweer op vakantie)

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 55