Maar, toen Mat en Hans iedereen vertelden dat het rond was, trokken enkele spelers zich terug. Er moesten dus wat nieuwe mannen bijkomen. Mat en Hans hoefden niet lang te zoeken, want de spelers meldden zich vanzelf. Zelfs vanuit Engeland was er belangstelling. Gareth Rees meldde zich en kocht meteen een huis in het dorp, zodat hij niet iedere keer op en neer hoefde te reizen. Het team bestond toen uil de spelers: Bram de Dreu, Willem Kaandorp, Kees Kieft, Mat de Wit, Co Quant, Nick van Sikkelerus, Hans Kianker (allen van het toenmalige negende) en nieuwelingen Siem van Wonderen, Jaap de Wit, Cor de Wit, Gareth Rees, Piet de Ruiter, Jaap Kersens en Jaap Tamis. Tot op heden bestaat de vereniging Z.O.V 27 jaar. Iedereen betaalt contributie voor de zaalhuur aan het begin van het seizoen en vijftien euro voor de koffiegeldpot die door Kees Kieft wordt beheerd. Later in het seizoen wordt nogmaals vijftien euro betaald, zodat Kees de koffie kan blijven betalen. Daarnaast is er een boeteclausule ingesteld. Degene die zich niet op tijd afmeldt, betaaldt 5 Euro wat ten goede komt van de koffiepot. Weiger je om vijf euro te betalen, dan word je zonder pardon onmiddellijk geschorst voor het leven! Tot nu toe zijn dat gelukkig nog maar twee mensen geweest. Er wordt onder de koffie nog regelmatig gesproken over het hardvochtige optreden van het bestuur en de straf die kan worden opgelegd. ■pos 1 ïw E Team ZV 2, seizoen 2000/2002. Bovenste rij: v.l.n.r Jaap Kersens, Cor Grootjes, Jan Eelsing, Piet de Ruiter, Co Quant, Kees Kieft en Nick Sikkelerus. Voorste rij: v.l.n.r. Mat de Wit, Hans Kianker, Stef Swart, Willem van Woesink, Arie Louwen, Siem van Wonderen en Gerard Groot.

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 54