Van de voorzitter Onderkomen voor de komende 10 jaar gegarandeerd! Na jaren van hoop en vrees kunnen wij opgelucht ademhalen als het gaat om onderdak voor onze vereniging. In voorgaande uitgaven van De Klin en in onze "Voorjaarskrant" moesten wij ons steeds terughoudend opstellen. Het jaar 2015 heeft dan toch een oplossing gebracht. Onze dorpsgenoot en ondernemer Rob Logger heeft aangeboden ons uit de nood te helpen. Een fantastisch gebaar van bepaald niet geringe omvang! U weet dat het ging om de aankoop van of het oude gemeentehuis of van Nobelhof 1. Aankoop van het gemeentehuis was niet haalbaar; niet alleen vanwege de prijs, maar ook door de hoge lasten als gevolg van noodzakelijk onderhoud. Hertaxatie van Nobelhof 1 leverde een bedrag op, waar de heer Rob Logger zich in kon vinden. Het pand bestaat uit een woonhuis en een gedeelte 120 m2) waar menig Pancrasser zijn of haar eerste prikjes kreeg. Dat gedeelte kunnen wij van Logger huren voor minimaal 10 jaar tegen een te behappen bedrag. Nu ondergetekende dit schrijft (medio oktober) zijn de eerste stappen gezet met betrekking tot het strippen van het gebouw. Een gebouw in sterk verwaarloosde staat, maar wel een gebouw dat in haar totaliteit een fraai object kan worden! Onze "redder in de nood", Rob, heeft ons toegezegd het pand in de oorspronkelijke stijl te gaan renoveren. Het woonhuis zal worden verhuurd aan derden en de eerder genoemde achterste ruimte gaat op huurbasis dus naar ons! n l'ÜIt'.tHHlllHHi'. 5

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 4