België en Frankrijk. Weekendjes, doorgebracht in Emmen, Vaals, Ameland, Vlieland, Schoorl en Bakkum zorgden voor een fantastische sfeer. En denk niet dat er gevegeteerd werd op de Vronekas. De dames zorgden zelf voor de centjes. Chocolade inpakken voor Ringers bijv. De eerste keer aten ze zich volledig misselijk en rond. Daarna lieten ze het snoepen wel. Dan was er nog het "Persilemmertjes" sparen en nieuwjaarswensen ophalen. Een bloeiend bedrijf dus. In 1962 stopte Dirk Klinkhamer met zijn handbalactiviteiten. Dit kwam natuurlijk als een mokerslag bij heldere hemel, want nu kwam echt alles terecht op de schouders van Annie Kloosterboer. Typen stencilen, trainen, ze was altijd te vinden op het Vronecomplex. Geen wonder dat zij in september 1963 bedankte voor de eer. Het frappante was dat het hoofdbestuur onmiddellijk de zaak wilde opheffen. Omdat er toch nog wel mensen waren die wilden handballen stelden de heren C. Bos, P. Zeegers en mevr. De Ruyter zich als bestuur beschikbaar. Nog geen jaar later besloot het bestuur definitief tot opheffing. Ongelooflijk als je bedenkt dat er twee jaar eerder nog 73 leden handbalden. In 1971 kreeg het ter ziele gegane handbal nog even een stuiptrekking omdat kersverse nieuwbouwers het wel aardig vonden als hun dorp een handbalclub had. Toen er om een bestuur gevraagd werd door de leiding van Vrone bleek de wens om te handballen toch niet zo groot. De handbal was ter ziele en zou pas in 1983 weer op staan. Vrone heren 1 2015 49

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 48